Billige drikkevarer og skumtennis i fanzonen ved JYSK Park før Silkeborg-OB kampen

Mandag aften er der endnu engang liv i den nye fanzone foran JYSK Park, når OB besøger Silkeborg til en vigtig kamp. Der er lagt et spændende program for aftenen, og som noget særligt koster alle drikkevarer i fanzonen kun 17 kr.

Fanzone og Underholdning ved JYSK Park

For at sikre hurtig betjening er der opsat en ekstra ølbar nær Café Carlsberg, som udelukkende serverer øl og kun accepterer kortbetaling. Dette tiltag skal gøre det lettere for alle at få deres forfriskninger. Fanzonen byder også på to nye skybarer på Den Røde Tribune, som blev åbnet for første gang til kampen mod FCK. Det er vigtigt at bemærke, at det kun er i fanzonen, at drikkevarerne er til den favorable pris.

Silkeborg Tennis- og Padelklub vil desuden være til stede i fanzonen med skumtennis og flotte præmier til de besøgende. Det vil give deltagerne en sjov mulighed for at prøve kræfter med denne populære sport og vinde spændende præmier.

Der er også mulighed for at købe billetter til kampen, så alle kan være med til at støtte holdet. Det er en fantastisk mulighed for både lokale og besøgende at samle sig og skabe en uforglemmelig atmosfære, mens de hepper på deres favorithold. Uanset om man er en ivrig fodboldfan eller blot ønsker at nyde en festlig aften, byder fanzonen ved JYSK Park på noget for enhver smag.

Så kom forbi fanzonen, nyd de lave priser på drikkevarer, og vær en del af den spændende aften, når OB udfordrer Silkeborg. Det er en oplevelse, man ikke vil gå glip af!